Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Edinas Fustan I Bardhë 3064

Edinas Fustan I Bardhë 3064

Çmimi i rregullt €124,90
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €124,90
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Edinas Fustan I Bardhë

Fustan Edinas me teksturë përzierje viskoze. Ky fustan me mëngë të gjata me jakë V ka një dizajn të rregullt, gjatësi deri në gju dhe rrip lidhëse të rregullueshme. Mbrapa mbërthehet me butona.

Veçoritë e produktit

  • Mëngë të gjata
  • Jakë V
  • Mbrapa mbërthehet me butona
  • Gjatësi deri në gju 
Materiali
  • 68% Viskozë
  • 32% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota