Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Ambers Fustan I Zi 3060

Ambers Fustan I Zi 3060

Çmimi i rregullt €69,90
Çmimi i rregullt €154,90 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €69,90
55% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Ambers Fustan I Zi

Ambers fustan me pëlhurë të përzier leshi dhe viskoze. Ky fustan cache coeur pa mëngë ka një dizajn të hollë, me zinxhir sekret në pjesën e pasme dhe gjatësi deri në gju.

Veçoritë e produktit

  • Gjatesi deri në gjunjë
  • Fustan Slim
  • Pa mëngë
Materiali
  • 57% Rayon
  • 35% Viskozë
  • 6% Lesh
  • 2% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota