Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Alary Fustan I Zi 3070

Alary Fustan I Zi 3070

Çmimi i rregullt €124,90
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €124,90
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Alary Fustan I Zi

Fustan Alary për çdo gardërobë. Ky fustan cache coeur me mëngë të gjata përmban një pjesë të përparme me dy krahë me një lidhëse të njejtit material, dekolte V dhe një dizajn të rregullt.

Veçoritë e produktit

  • Mëngë të gjata
  • Dizajn i rregullt
  • Dekolte V
Materiali
  • 60% Modal
  • 32Poliestër
  • 8% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota