Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Alanes Fustan I Bardhë & Limon 3055

Alanes Fustan I Bardhë & Limon 3055

Çmimi i rregullt €122,90
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €122,90
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Alanes Fustan I Bardhë & Limon 

Fustani Alanes me mëngë të gjata dhe me zinxhir në pjesën e pasme. Ky fustan prej pambuku organik përmban një dekolte të rrumbullakët dhe xhepa të ngjitur përpara me butona metalikë.

Veçoritë e produktit

  • Mëngë të gjata
  • Zinxhir sekret në pjesën e pasme
  • Xhepa përpara me btona metalik
  • Mëngë të tejdukshme
Materiali
  • 54% Pambuk
  • 22% Poliestër
  • 12% Lurex
  • 12% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota