Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Roland Fustan Bardhë 3097

Roland Fustan Bardhë 3097

Çmimi i rregullt €147,90
Çmimi i rregullt Çmim: Çmim Me Zbritje €147,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Roland Fustan Bardhë

Fustani Roland përmban pëlhurë të butë të mëndafshtë, mëngë të gjata dhe të tejdukshme me zbukurime të valëzuara dhe një dekolte të përputhur në formë V me një hark. Ky fustan ka një astar.

Veçoritë e produktit

  • Mëngë të tejdukshme
  • Mëngë të gjata
  • Jakë V
  • Ka astar
Materiali
  • 100% Rajon
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota