Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

Perspective

Risto Fustan i Zi 3129

Risto Fustan i Zi 3129

Çmimi i rregullt €134,90
Çmimi i rregullt Çmim: Çmim Me Zbritje €134,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Risto Fustan i Zi

Fustan Risto me dekolte asimetrike. Ky fustan me detaje grumbulluese përmban një mëngë asimetrike, fiksim me zinxhir prapa, dizajn të rregullt dhe gjatësi të shkurtë

Veçoritë e produktit

  • Dekolte asimetrike
  • Mëngë asimetrike
  • Zinxhir mbrapa
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota