Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Rainis Fustan Shumë Ngjyrësh 3094

Rainis Fustan Shumë Ngjyrësh 3094

Çmimi i rregullt €124,90
Çmimi i rregullt Çmim: Çmim Me Zbritje €124,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Rainis Fustan Shumë Ngjyrësh

Fustan Ravio me përzierje viskoze me frymëmarrje. Ky fustan me jakë asimetrike përmban një model tropikal, një mëngë treçerekëshe dhe një rrip lidhëse në të njëjtën pëlhurë.

Veçoritë e produktit

  • Një mëngë
  • Jakë asimetrike
  • Material përzierje viskoze
  • Model tropikal
Materiali
  • 55% Viskozë
  • 45% Rajon
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota