Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

desire

Qafore Ngjyre Ari

Qafore Ngjyre Ari

Çmimi i rregullt €24,90
Çmimi i rregullt €0,00 Çmim: Çmim Me Zbritje €24,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Qafore Ngjyre Ari


Qafore zinxhir me gurë natyrorë dhe zbukurime sharmi

  • ---
  • ---
  • ---
Materiali
  • ---
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota