Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Perias Triko Fustan Portokalli 0121

Perias Triko Fustan Portokalli 0121

Çmimi i rregullt €59,90
Çmimi i rregullt €134,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €59,90
56% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Perias Triko Fustan Portokalli

Fustani i thurur Perias është i sigurt falë stilit të tij dinamik, dekoltesë së tij të bukur dhe gjatësisë deri në gju

Veçoritë e produktit

  • Gjatësi deri në gju
  • I thurur
  • Mëngë të gjata
Materiali
  • 63% Rayon
  • 37% Nylon
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota