Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Margo Fustan I Bardhë 3090

Margo Fustan I Bardhë 3090

Çmimi i rregullt €49,90
Çmimi i rregullt €124,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €49,90
60% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Margo Fustan I Bardhë

Fustan Margo me teksturë përzierje pambuku. Ky fustan me mëngë treçerekëshe përmban një dekolte V, një dizajn të relaksuar dhe gjatësi deri tek gjuri. Kombinoni me sandale.

Veçoritë e produktit

  • Jakë V
  • Pershtatje e relaksuar
  • Gjatësi deri tek gjuri
  • Mëngë treçerekëshe
Materiali
  • 70% Pambuk
  • 30% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota