Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Madis Fustan I Bardhë 3082

Madis Fustan I Bardhë 3082

Çmimi i rregullt €74,90
Çmimi i rregullt €117,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €74,90
36% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Madis Fustan I Bardhë

Shijoni stilin bohem që ofron fustani Madis. Ky fustan pranveror 100% pambuk është përkufizimi i pastër i elegancës përmes jakës së tij të rrumbullakët, përshtatjes së relaksuar dhe gjatësisë deri në gju.

Veçoritë e produktit

  • Jakë e rrumbullakët
  • Përshtatje e relaksuar
  • Gjatësi deri në gju
Materiali
  • 100% Pambuk
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota