Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

desire

Lars Mont Mint 0494

Lars Mont Mint 0494

Çmimi i rregullt €199,90
Çmimi i rregullt Çmim: Çmim Me Zbritje €199,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Lars Mont Mint

Ata që janë në kërkim të një palltoje sportive, moderne dhe të lëmuar do të gjejnë shumë më tepër se çfarë kërkojnë në modelin e palltos Lars. Ju mund ta vishni këtë xhaketë puffer sidomos pas seancave stërvitore intensive ose për shëtitje në mot me shi. Me detajet e saj maksimaliste të xhepit, dizajnin ultra futurist dhe kapuçin komod, nuk do të dëshironi të hiqni xhaketën Lars këtë dimër!

Karakteristikat e produktit

  • Astari: 100% poliestër
  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Madhësia e modelit: Madhësia e mesme
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Me kapuç
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota