Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Jarmo Fustan Bezhë 3069

Jarmo Fustan Bezhë 3069

Çmimi i rregullt €64,90
Çmimi i rregullt €137,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €64,90
53% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Jarmo Fustan Bezhë

Fustan Jarmo me pëlhurë Liri dhe Tencel. Ky fustan këmishë me gjatësi poshtë gjurit përmban një jakë xhakete, një dizajn të relaksuar, mëngë treçerekëshe dhe mbërthehet nga para me kopsa.

Veçoritë e produktit

  • Jakë xhakete
  • Gjatësi poshtë gjurit
  • Mëngë treçerekëshe
  • Pëlhurë e perzier nga Liri dhe Tencel
  • Dizajn i relaksuar
Materiali
  • 77% Tencel
  • 23% Liri
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota