Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Illas Triko Fustan I Kaltër e Mbyllët 0123

Illas Triko Fustan I Kaltër e Mbyllët 0123

Çmimi i rregullt €69,90
Çmimi i rregullt €179,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €69,90
61% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Illas Triko Fustan I Kaltër e Mbyllët 

Asnjëherë mos e nënvlerësoni bukurinë e një fustani të shkurtër të thurur. Fustani i thurur Illas ofron rehati dhe stil përmes gjatësisë së tij midi, dizajnit me kopsa dhe ngjyrës së përjetshme.

Veçoritë e produktit

  • Gjatësi midi
  • Me kopsa 
Materiali
  • 65% Poliamid
  • 35% Rajon
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota