Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Illas Triko Cardigan Bezhë 0317

Illas Triko Cardigan Bezhë 0317

Çmimi i rregullt €59,90
Çmimi i rregullt €114,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €59,90
48% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Illas Triko Cardigan Bezhë

Xhaketa e thurur triko Illas me teksturë fije mëndafshi dhe përzierje liri. Kjo triko me jakë V përmban një buton përpara dhe mëngë të gjata me manshetë me shirita.

Veçoritë e produktit

  • Xhaketë e thurur
  • Perzierje Viskoze dhe Liri
  • Mëngë të gjata
  • Jakë V
Materiali
  • 70% Viskozë
  • 18% Liri
  • 12% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota