Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Perspective

Helina Fustan I Kaltër 3073

Helina Fustan I Kaltër 3073

Çmimi i rregullt €129,90
Çmimi i rregullt Çmim: Çmim Me Zbritje €129,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Helina Fustan I Kaltër

Fustani Helina është 100% natyral i bërë nga bambu. Ky fustan midi me mëngë "krahlakuriqi" përmban një dekolte V, një dizajn të rregullt dhe një mbështjellje me zinxhir.

Veçoritë e produktit

  • Gjatësi midi
  • 100% Bambu
  • Dekolte V
  • Masa 36 deri 46
Materiali
  • 100% Bambu
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota