Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Perspective

Heino Fustan Portokalli 3075

Heino Fustan Portokalli 3075

Çmimi i rregullt €74,90
Çmimi i rregullt €179,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €74,90
58% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Heino Fustan Portokalli

Fustani Heino me teksturë përzierje pambuku. Ky fustan i gjatë me jakë V përmban një dizajn të relaksuar, mëngë të shkurtra, kopsa të rreme përpara dhe një buzë të zhveshur.

Veçoritë e produktit

  • Teksturë përzierje pambuku
  • Jakë V 
  • Mëngë të shkurtra
  • Kopsa të rreme
Materiali
  • 65% Pambuk
  • 35% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota