Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

desire

Guido Sport Fustan Mint 0040

Guido Sport Fustan Mint 0040

Çmimi i rregullt €119,90
Çmimi i rregullt Çmim: Çmim Me Zbritje €119,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Guido Sport Fustan Mint

Veshjet nuk duhet të jenë gjithmonë femërore, apo jo? Falë fustanit  Guido, ju mund ta përshtatni komoditetin e fustanit me stilin tuaj sportiv. Fustani sportiv Guido, i cili ju shkëlqen me pëlhurën e tij miqësore me mjedisin dhe me cilësi të lartë, ju lejon të krijoni një kombinim në modë duke balancuar detajet transparente të palosura në fund me dizajnin e thjeshtë të xhupit në pjesën e sipërme.

Karakteristikat e produktit
 

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Mbi gju
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Jaka Crew
Materiali
  • 75% Poliestër
  • 20% Viskozë
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota