Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

desire

Filips Pantallona Tights Të Zeza 0069

Filips Pantallona Tights Të Zeza 0069

Çmimi i rregullt €56,90
Çmimi i rregullt Çmim: Çmim Me Zbritje €56,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Filips Pantallona Tights Të Zeza

Ata që janë në kërkim të një gete klasike dhe të përjetshme do të gjejnë shumë më tepër se çfarë kërkojnë në modelin e getave Filips. Duke premtuar një përdorim afatgjatë me pëlhurën e saj të cilësisë së lartë, getat e zeza Filips po bëhen gati të jenë shoqëruesi juaj më i mirë si në sport ashtu edhe në rutinën e përditshme falë veçorisë së rikuperimit. Produkti, i cili mbulon të metat në zonën e belit me veçorinë e tij të lartë të belit, është një nga të domosdoshmet e sezonit.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Skinny Fit
  • Madhësia e modelit: Gjatësia e kyçit të këmbës
  • Lloji i këmbës: Këmbë e hollë
Materiali
  • 97% Poliestër
  • 3% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota