Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Evanders Fustan Shumë Ngjyrësh 3067

Evanders Fustan Shumë Ngjyrësh 3067

Çmimi i rregullt €59,90
Çmimi i rregullt €124,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €59,90
52% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Evanders Fustan Shumë Ngjyrësh

Fustani Evanders me teksturë 100% viskozë. Ky fustan me lule me jak katrore me mëngë të shkurtra, ka dhe zinxhir të pasmë dhe një të çarë në buzë.

Veçoritë e produktit

  • Mëngë të shkurtra
  • Jak katrore
  • Zinxhir sekret mbrapa
  • Dizajn me lule
  • Masa 36 deri 46
Materiali
  • 100% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota