Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Elinsa Fustan Kaltër 3078

Elinsa Fustan Kaltër 3078

Çmimi i rregullt €99,90
Çmimi i rregullt €147,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €99,90
32% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Elinsa Fustan I Kaltër 

Fustan Elinsa me teksturë përzierje pambuku. Ky fustan me gjatësi midi me jakë V ka një dizajn të rregullt, mëngë të shkurtra, shpatulla të rëna, xhepa të përparme dhe një zinxhir prapa.

Veçoritë e produktit

  • Mëngë të shkurtra
  • Shpatulla të rëna
  • Xhepa të përparmë
  • Zinxhir mbrapa
Materiali
  • 67% Pambuk
  • 28% Poliestër
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota