Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Dewis Fustan I Kaltër & Bardhë 3077

Dewis Fustan I Kaltër & Bardhë 3077

Çmimi i rregullt €122,90
Çmimi i rregullt Çmim: Çmim Me Zbritje €122,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Dewis Fustan I Kaltër & Bardhë

Fustani Dewis me teksturë përzierje viskoze. Ky fustan i shkurtër i valëzuar përmban një dekolte V, një dizajn të rregullt, mëngë të gjata me zbukurime elastike dhe një zinxhir të pasmë.

Veçoritë e produktit

  • Mëngë të gjata
    Materiali përzierje viskoze
  • Zinxhir mbrapa
  • Jakë V
Materiali
  • 70% Viskozë
  • 30% Poliamid
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota