Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

desire

Çantë Terrakota 0173

Çantë Terrakota 0173

Çmimi i rregullt €59,90
Çmimi i rregullt Çmim: Çmim Me Zbritje €59,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Çantë Terrakota

Çantën, e cila tërheq vëmendjen me stilin e saj, mund ta përdorni me stilet tuaja klasike. Ju mund ta bartni këtë çantë retro me zinxhirë të shkurtër në stilin tuaj të zyrës me kostumet tuaja ose në kombinimet tuaja shik me fustanet tuaja të mbrëmjes. Vëllimi i brendshëm i kësaj çante, i cili hapet dhe mbyllet lehtësisht, është gjithashtu mjaft i kënaqshëm. Blini këtë aksesor tani dhe shtoni elegancë kombinimit tuaj.
 

Materiali
  • 100% Lëkurë Artificiale 
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota