Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Bellas Fustan Bezhë 3054

Bellas Fustan Bezhë 3054

Çmimi i rregullt €89,90
Çmimi i rregullt €149,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €89,90
40% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Bellas Fustan Bezhë

Fustani Bella me një dekolte V dhe mëngë treçerekëshe. Ky fustan midi përmban një zinxhir për mbërthim, përshtatje të rregullt, mëngë gjysmë të tejdukshme dhe pëlhurë pambuku organik.

Veçoritë e produktit

  • Fustan pambuku organik
  • Gjatësi midi
  • Jakë V
  • Mëngë gjyshmë të tejdukshme
  • Masa 36 deri 46
Materiali
  • 58% Pambuk
  • 42% Poliamid
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota