Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

desire

Axelle Pantallona Kafe & Stone 1383

Axelle Pantallona Kafe & Stone 1383

Çmimi i rregullt €76,90
Çmimi i rregullt Çmim: Çmim Me Zbritje €76,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Axelle Pantallona Kafe & Stone

Një artikull i domosdoshëm në garderobën e çdo femre: Pantallona plaid me prerje klasike. Ju gjithashtu mund të shijoni këtë model të përjetshëm me setrën Axelle. Modelet plaid, të dominuara nga tonet gri dhe mustardë, vijnë së bashku me detajin elegant të rripit të lëkurës, duke krijuar një harmoni të përsosur. Modeli i hollë dhe i rehatshëm i pantallonave ju shoqëron në mënyrë perfekte në nxitimin tuaj të përditshëm.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Gjatësia e kyçit të këmbës
  • Modeli: Plaid
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir - Button - Hook
  • Lloji i këmbës: Standard
Materiali
  • 65% Poliestër
  • 32% Viskozë
  • 2% Elastane
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota