Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

desire

Atlete Të Bardha Perspective

Atlete Të Bardha Perspective

Çmimi i rregullt €109,90
Çmimi i rregullt €0,00 Çmim: Çmim Me Zbritje €109,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Pantallona Kelin Të Zi

Lëkura dhe pëlhura e vërtetë përziejnë pjesën e sipërme, veshjen e brendshme prej lëkure të vërtetë, lartësa 3cm, atlete komode.

Veçoritë e produktit

  • Së shpejti..
  • Së shpejti..
Materiali
  • Lëkura dhe pëlhura e vërtetë përziejnë pjesën e sipërme, pjesa e brendshme nga lëkura gjitashtu.
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota