Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Perspective

Anns Fustan I Bardhë 3059

Anns Fustan I Bardhë 3059

Çmimi i rregullt €139,90
Çmimi i rregullt Çmim: Çmim Me Zbritje €139,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Anns Fustan I Bardhë 

Fustan Anns me pëlhurë 100% viskozë me frymëmarrje dhe siluetë të rehatshme. Ky fustan midi me jakë V me përshtatje të rregullt përmban mëngë të shkurtra, mbërthim me zinxhir dhe një dizajn abstrakt.

Veçoritë e produktit

  • Material organik (Breathable fabric)
  • Jakë V
  • Patern abstrakt
  • Zinxhir sekret
  • Mëngë të shkurtra
Materiali
  • 100% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota