Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

desire

ALFIA BLUZË BARDHE

ALFIA BLUZË BARDHE

Çmimi i rregullt €29,90
Çmimi i rregullt €59,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €29,90
50% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa

Material viskozë i thurur,me mëngë të gjata dhe jakë shall

100% VIiskozë

Tencel - është   fibra fije e prodhuar nga ahu ose eukalipt australian, prodhimi i të cilit përfshin përdorimin e nanoteknologjiS. Tencel është një plus i madh - 100% eko-mirëdashësi.

Shikoni detajet e plota