Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Aidas Fustan I Zi 3052

Aidas Fustan I Zi 3052

Çmimi i rregullt €69,90
Çmimi i rregullt €124,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €69,90
44% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Aidas Fustan I Zi

Një fustan i domosdoshëm m dizajnin klasik dhe të përjetshëm. Dizajni i jakës varkë dhe pëlhura e përzier me lesh e bëjnë atë një zgjedhje të sigurtëpër një veshje elegante në zyre.

Veçoritë e produktit

  • Fustan me mëngë të shkurtra
  • Jakë varke
  • Materiali përzierje e leshit
Materiali
  • 52% Lesh
  • 44% Poliestër
  • 4% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota