Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Perspective

Adonias Fustan Bezhë & Rozë 3074

Adonias Fustan Bezhë & Rozë 3074

Çmimi i rregullt €49,90
Çmimi i rregullt €129,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €49,90
62% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Adonias Fustan Bezhë & Rozë

Fustan Adonias me përzierje pambuku dhe gjatësi midi. Ky fustan me jakë V me vija përmban një kops për mbërthim përpara, ka mëngë të shkurtra, xhepa përpara dhe një rrip lidhëse te së njejtit material

Veçoritë e produktit

  • Gjatësi midi
  • Jakë V
  • Mbërthim me kopsa
  • Mëngë të shkurtra
  • Rrip të së njejtit material
Materiali
  • 52% Pambuk
  • 27% Liri
  • 14% Poliestër
  • 7% Viskosë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota