Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Perspective

Adins Fustan Koral 3050

Adins Fustan Koral 3050

Çmimi i rregullt €59,90
Çmimi i rregullt €124,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €59,90
52% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Adins Fustan Koral

Fustani Adins me mëngë treçerekëshe. Ky fustan me jakë të rrumbullakët përmban një përzierje pambuku, bërthim të padukshëm me zinxhir prapa, xhepa përpara me kapak dhe një aplikim lidhës dantelle në buzë.

Veçoritë e produktit

  • Mbërthim me zinxhir sekret prapa
  • Xhepa perpara
  • Mëngë treçerekëshe
Materiali
  • 85% Pambuk
  • 15% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota