Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Perspective

Adins Fustan I Kaltër 3050

Adins Fustan I Kaltër 3050

Çmimi i rregullt €124,90
Çmimi i rregullt Çmim: Çmim Me Zbritje €124,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Adins Fustan Kaltër

Fustan Adins me mëngë treçerekëshe. Ky fustan me jakë të rrumbullakët përmban një përzierje pambuku, bërthim të padukshëm me zinxhir prapa, xhepa përpara me kapak dhe një aplikim lidhës dantelle në buzë.

Veçoritë e produktit

  • Mbërthim me zinxhir sekret prapa
  • Xhepa perpara
  • Mëngë treçerekëshe
Materiali
  • 85% Pambuk
  • 15% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota