Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Perspective

Adeos Setër Limon 1074

Adeos Setër Limon 1074

Çmimi i rregullt €59,90
Çmimi i rregullt €164,90 Çmim: Çmim Me Zbritje €59,90
64% Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Adeos Setër Limon

Kjo xhaketë e bukur dhe me stil ofron një përshtatje të këndshme që do të theksojë belin tuaj dhe një pëlhurë cilësi ultra të lartë e përzier me pambuk  do të sigurojë përdorim të rehatshëm dhe të relaksuar.

Veçoritë e produktit

  • Xhaketa thekson belin
  • Pëlhurë me perzierje pambuku
Materiali
  • 57% Pambuk
  • 40% Poliestër
  • 3% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota