Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Perspective

Adeos Fustan I Bardhë 3063

Adeos Fustan I Bardhë 3063

Çmimi i rregullt €137,90
Çmimi i rregullt Çmim: Çmim Me Zbritje €137,90
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Masa
Përshkrimi

Adeos Fustan I Bardhë

Fustan Adeos miqësor ndaj mjedisit me jakë xhakete dhe mëngë treçerekëshe. Ky fustan me dy krahë përmban një zinxhir përpara dhe një rrip lidhëse në njërën anë dhe është me përzierje pambuku.

Veçoritë e produktit

  • Mëngë treçerekëshe
  • Rrip lidhëse në njërën anë
  • Përzierje pambuku
Materiali
  • 57% Pambuk
  • 40% Poliestër
  • 3% Elasta
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Shikoni detajet e plota