Skip to product information
1 of 3

desire

Lien Triko Bluzë e Gjelbër 0576

Lien Triko Bluzë e Gjelbër 0576

Regular price €34,90
Regular price Sale price €34,90
Sale Sold out
Tax included.
Masa
Përshkrimi

Lien Triko Bluzë e Gjelbër

Bëni vend për një produkt pohues në gardërobën tuaj këtë dimër dhe shtoni bluzën triko Lien. Kjo bluzë e thurur pa mëngë, e cila do t'ju shndërrojë në një ikonë të modës me modelin e saj dhe pëlhurën premium të butë unike, është përshtatja perfekte për ditët tuaja aktive në zyrë. Mund ta përdorni vetëm ose mund të zgjidhni të vishni bluzën triko Lien brenda xhaketës tuaj.

Materiali
  • 100% Poliamid
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

View full details