Skip to product information
1 of 6

desire

Lars Mont Mint 0494

Lars Mont Mint 0494

Regular price €199,90
Regular price Sale price €199,90
Sale Sold out
Tax included.
Masa
Përshkrimi

Lars Mont Mint

Ata që janë në kërkim të një palltoje sportive, moderne dhe të lëmuar do të gjejnë shumë më tepër se çfarë kërkojnë në modelin e palltos Lars. Ju mund ta vishni këtë xhaketë puffer sidomos pas seancave stërvitore intensive ose për shëtitje në mot me shi. Me detajet e saj maksimaliste të xhepit, dizajnin ultra futurist dhe kapuçin komod, nuk do të dëshironi të hiqni xhaketën Lars këtë dimër!

Karakteristikat e produktit

  • Astari: 100% poliestër
  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Madhësia e modelit: Madhësia e mesme
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Me kapuç
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

View full details