Skip to product information
1 of 5

desire

Kris Pallto E Verdhë 0433

Kris Pallto E Verdhë 0433

Regular price €399,90
Regular price Sale price €399,90
Sale Sold out
Tax included.
Masa
Përshkrimi

Kris Pallto E Verdhë

Si thua të kurorëzosh kombinimet e tua të thjeshta me një veshje të sipërme shumëngjyrëshe dhe të sigurt? Më pas takoni Kris Topper. Pallto Kris, e cila ofron mundësinë për të krijuar një kombinim të rehatshëm dhe bashkëkohor me modelin e saj oversize, ju premton një përdorim të përjetshëm dhe të përjetshëm me pëlhurën e saj me cilësi superiore 100% Lesh i Virgjër!

Karakteristikat e produktit

  • Astari: 100% poliestër
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e modelit: Poshtë gjurit
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i mbylljes: Brez
Materiali
  • 100% Lesh i Virgjër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

View full details