Skip to product information
1 of 4

Perspective

Dewis Fustan I Kuq & Bardhë

Dewis Fustan I Kuq & Bardhë

Regular price €79,90
Regular price €122,90 Sale price €79,90
35% Zbritje Sold out
Tax included.
Masa
Përshkrimi

Dewis Fustan I Kuq & Bardhë

Fustani Dewis me teksturë përzierje viskoze. Ky fustan i shkurtër i valëzuar përmban një dekolte V, një dizajn të rregullt, mëngë të gjata me zbukurime elastike dhe një zinxhir të pasmë.

Veçoritë e produktit

  • Mëngë të gjata
    Materiali përzierje viskoze
  • Zinxhir mbrapa
  • Jakë V
Materiali
  • 70% Viskozë
  • 30% Poliamid
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

View full details