Skip to product information
1 of 5

Perspective

Berits Fustan I Zi 3053

Berits Fustan I Zi 3053

Regular price €109,90
Regular price €124,90 Sale price €109,90
12% Zbritje Sold out
Tax included.
Masa
Përshkrimi

Berits Fustan I Zi

Fustani Berits është i mrekullueshëm për ditën dhe natën! Ky fustan me jakë mandarine sipër gjurit përmban një buton përpara, rrip lidhëse në të njëjtën pëlhurë, mëngë të shkurtra dhe shpatulla të lëshuara

Veçoritë e produktit

  • Mëngë të shkurta
  • Jakë Mandarin
  • Rrip nga i njejti material
  • Veshje per ditën dhe mbrëmje
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

View full details