Skip to product information
1 of 4

Perspective

Balms Fustan Koral & Bezhë 3066

Balms Fustan Koral & Bezhë 3066

Regular price €124,90
Regular price €137,90 Sale price €124,90
9% Zbritje Sold out
Tax included.
Masa
Përshkrimi

Balms Fustan Koral & Bezhë

Balms Fustan me jakë të ngritur dhe mëngë të gjata. Ky fustan me plisir duket i mrekullueshëm me dekoltenë V, mberthimin është me zinxhir sekret dhe rripin e lidhjes në pëlhurë të njejtë.

Veçoritë e produktit

  • Mëngë të gjata
  • Pjesa e poshtme plisirë
  • Jakë V
  • Mberthimi me zinxhir sekret
  • Rripin me pëlhurë të njejtë
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

View full details