Skip to product information
1 of 3

Perspective

Anns Fustan I Bardhë 3059

Anns Fustan I Bardhë 3059

Regular price €109,90
Regular price €139,90 Sale price €109,90
21% Zbritje Sold out
Tax included.
Masa
Përshkrimi

Anns Fustan I Bardhë 

Fustan Anns me pëlhurë 100% viskozë me frymëmarrje dhe siluetë të rehatshme. Ky fustan midi me jakë V me përshtatje të rregullt përmban mëngë të shkurtra, mbërthim me zinxhir dhe një dizajn abstrakt.

Veçoritë e produktit

  • Material organik (Breathable fabric)
  • Jakë V
  • Patern abstrakt
  • Zinxhir sekret
  • Mëngë të shkurtra
Materiali
  • 100% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

View full details