Skip to product information
1 of 4

desire

Andy Bluzë Shumë Ngjyrshe 2583

Andy Bluzë Shumë Ngjyrshe 2583

Regular price €54,90
Regular price Sale price €54,90
Sale Sold out
Tax included.
Masa
Përshkrimi

Andy Bluzë e Shumë Ngjyrshe

Thuaj lamtumirë mediokritetit dhe monotonisë këtë vjeshtë: bluza Andy është e vendosur të tërheqë të gjithë vëmendjen me modelin e saj unik. Kjo bluzë me model pinstripe me rripa të hollë me litar merr një pamje tërheqëse dhe moderne me detajet e litarit të kryqëzuar në bel. Bluza Andy, të cilën mund ta kombinoni me pantallonat dhe setrën Andy të së njëjtës kapsul, i shton lëvizje dhe dinamizëm ditëve të mërzitshme të vjeshtës.

Materiali
  • 65% Polyester
  • 32% Viscose
  • 3% Elastane
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

View full details