Skip to product information
1 of 4

Perspective

Alary Fustan I Zi 3070

Alary Fustan I Zi 3070

Regular price €79,90
Regular price €124,90 Sale price €79,90
36% Zbritje Sold out
Tax included.
Masa
Përshkrimi

Alary Fustan I Zi

Fustan Alary për çdo gardërobë. Ky fustan cache coeur me mëngë të gjata përmban një pjesë të përparme me dy krahë me një lidhëse të njejtit material, dekolte V dhe një dizajn të rregullt.

Veçoritë e produktit

  • Mëngë të gjata
  • Dizajn i rregullt
  • Dekolte V
Materiali
  • 60% Modal
  • 32Poliestër
  • 8% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

View full details