Skip to product information
1 of 4

Perspective

Alanes Fustan I Bardhë & Limon 3055

Alanes Fustan I Bardhë & Limon 3055

Regular price €54,90
Regular price €122,90 Sale price €54,90
55% Zbritje Sold out
Tax included.
Masa
Përshkrimi

Alanes Fustan I Bardhë & Limon 

Fustani Alanes me mëngë të gjata dhe me zinxhir në pjesën e pasme. Ky fustan prej pambuku organik përmban një dekolte të rrumbullakët dhe xhepa të ngjitur përpara me butona metalikë.

Veçoritë e produktit

  • Mëngë të gjata
  • Zinxhir sekret në pjesën e pasme
  • Xhepa përpara me btona metalik
  • Mëngë të tejdukshme
Materiali
  • 54% Pambuk
  • 22% Poliestër
  • 12% Lurex
  • 12% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

View full details