Skip to product information
1 of 5

Perspective

Adeos Fustan I Bardhë 3063

Adeos Fustan I Bardhë 3063

Regular price €109,90
Regular price €137,90 Sale price €109,90
20% Zbritje Sold out
Tax included.
Masa
Përshkrimi

Adeos Fustan I Bardhë

Fustan Adeos miqësor ndaj mjedisit me jakë xhakete dhe mëngë treçerekëshe. Ky fustan me dy krahë përmban një zinxhir përpara dhe një rrip lidhëse në njërën anë dhe është me përzierje pambuku.

Veçoritë e produktit

  • Mëngë treçerekëshe
  • Rrip lidhëse në njërën anë
  • Përzierje pambuku
Materiali
  • 57% Pambuk
  • 40% Poliestër
  • 3% Elasta
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

View full details